Nienawidzę ludzi, każdego z osobna bez wyjątku. Są oni falą g*wna wylatującego ze szpitali które hoduje się i morduje się dla zysku nielicznych osób które małym palcem wystają z tej właśnie fali. Taki pogląd na świat można sobie wyrobić patrząc na ro wszystko co się dzieje, na moje zachowanie w niektórych momentach czy innych ludzi.

Ta napędzana pieniędzmi maszynka do rozmnażania się i rżnięcia się nawzajem w celu zysku lub spełnienia swoich j***niętych ambicji bo ktoś ma problem z tym że pasmo górskie należy do innego państwa a nie tego które mu się podoba albo tego że jakiś profesor zaakceptował jego pracy na ASP. Ta chora maszyna napędza się kulami, ranami ciętymi, obuchowymi, szarpanymi, kłótymi i tak bez końca, każdy trup, pogrzeb czy kredyt na cholerny grób ją napędza bo człowiek niedość że z***ał życie całej ziemi to teraz chce jeszcze chce to zrobić w kosmosie.

W telewizji chyba poza głosem Krystyny Czubównej opowiadającej o pięknie tej Planety i Jamesem Hetfieldem poraz tysięcy śpiewającym Fade to Black który opowiada o stanie psychicznym 90% nastolatków którzy mają modną depresję bo matka nie dała im kasy na nową serię Nike'ów nie ma nic dobrego.

Ten tekst też jest kontrowersją, zawiera przekleństwa agresję czy chęć wyrzucenia siebie przez okno. Jest on jednak przesiąknięty jest faktami które bolą...

CHWILA! Bo przecież tam! Pod tym maluteńkim drzewkiem w liściach pojawiła się mała niewinna myszka... tak... myszka... która zdejmuje agresję z tego świata swoją skromną osobą bo chodź jest malutkim gryzoniem i niektórych przyprawia o adrenaline i wielki skok na pobliską ławkę to ona... jest niewinnym stworzonkiem które choć nie ma naszej humanoidalnej budowy ciała , tak rozwiniętego mózgu to...

... Jest prawdziwie wolna.... Może pójść gdzie chce, nie zabierze jej dziurki w trawie komornik, nie zapłaci ona za swoje jedzenie i nie będzie przestrzegać zakazów które są narzucane też osobom które nic złego nie zrobiły.... Ta myszka... jest bardziej wolna niż jakikolwiek człowiek na ziemi, bo to ona zginie zjedzona przez inne zwierzę bo zrobiła coś ryzykownego a nie bo inna mysz ją wyśle na karę śmierci.

Cześć V przy następnym skoku adrenaliny.