Wiem, że jestem tu nowy, ale zdjęcia jakie tu widziały jakoś dziś mnie natchnęły do kilku zdań. Jak chcecie aby była kontynuacja, to czekam na sugestię gdzie dalej iść:)

Idziesz ulicą delikatnie ruszając biodrami. Tyle wystarczy, że ruszasz delikatnie, a Twoje ciało już samo w sposób naturalny buja się w zmysłowy sposób. Uśmiechasz się lekko pod nosem myśląc o tych biednych chudzinkach, co tak zarzucają biodrami, że to aż wygląda pokracznie. Nie, nigdy nie nauczą się tak chodzić w sposób naturalny.

Bierzesz lekki wdech, a piersi delikatnie unoszą się do góry, a koszuleczka z dekoltem próbuje stawiać im opór. Tak- większy wdech to by była przesada dla tych biednych samców, którzy właśnie Ciebie mijają patrząc się i śliniąc.

Podchodzisz do swojej ulubionej kawiarni. Czekasz chwilkę aż ludzie wychodzący przejdą i wchodzisz do środka. Słychać gwar i czuć unoszący się zapach kawy w powietrzu. Wciągasz mocniej powietrze i krągłości na klatce piersiowej znowu mocno się podnoszą. Tak, to jest zapach jaki lubisz. Podchodzisz do kolejki; kolejka, jakby życie było
piękniejsze, gdyby nie trzeba było w niej czekać. Po 3 minutach Twoja kolej, młodzieniec uśmiecha się promiennie i pyta co chcesz zamówić. Lekko zapatrujesz się na jego zmierzwione włosy i myślisz, że fajnie by było je potargać ale on niestety ściąga Cię na ziemię wyczekującym wzrokiem, więc zamawiasz średnią late.

Jest! Twoja chwila przyjemności z odrobiną kawy. Tylko gdzie teraz usiąść. Znajdujesz stolik przy samym oknie i siadasz tam- idealny widok na przechodniów.


# mile widziane sugestie i komentarze :)